Zakłady bukmacherskie piłka nożna

Co roku w naszym kraju powstają nowe firmy bukmacherskie, które chcą zaistnieć na rynku. Co roku coraz to więcej osób rejestruje się u bukmacherów. Nic więc dziwnego, że bukmacherzy stale powiększają swoje oferty oraz robią promocje, aby przyciągać nowych klientów. Tenis, siatkówka, koszykówka, czy hokej to podstawowe dyscypliny sportowe w ofercie każdego bukmachera. Niektórzy umożliwiają również obstawianie niszowych sportów jak badminton, tenis stołowy, czy krykiet, ale i tak zdecydowana większość graczy umieszcza na swoich kuponach mecze z piłki nożnej.

Zakłady bukmacherskie na piłkę nożną

Zakłady bukmacherskie piłka nożna to najczęściej wybierane zakłady. Obstawianie tej dyscypliny sportu wymaga jednak wielu analiz oraz sporej wiedzy o drużynach. W piłce nożnej mamy niezwykle dużo rodzajów zakładów, o wiele więcej niż w innych sportach.

Najpopularniejszym rodzajem zakładów jest 1X2, czyli zwycięstwo gospodarzy, remis lub zwycięstwo gości. Jest to najprostsza i podstawowa forma zakładu. Możemy również typować jak zakończy się pierwsza lub druga połowa spotkania. W przeciwieństwie chociażby do piłki ręcznej, w piłce nożnej nie pada aż tak wiele bramek. To ułatwia typowanie ilość goli w danym spotkaniu. Jeżeli jesteśmy już przy bramkach, to możemy również typować ich strzelców.

Do wyboru mamy również zakłady na to ile bramek padnie w pierwszej, a ile w drugiej połowie meczu. Tak samo możemy obstawiać liczbę rzutów rożnych oraz liczbę kartek. Jak widzimy zakłady bukmacherskie na piłkę nożną dają nam nieograniczone możliwości. Pamiętaj też o tym aby obstawiać mecze piłkarskie tylko u legalnych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce posiadających licencję od Ministerstwa Finansów którymi są między innymi tacy bukmacherzy jak Fortuna, STS, Betcic, Totolotek, PZBuk czy LV BET.

Obstawianie zakładów na piłkę nożną

Obstawianie piłki nożnej z pewnością nie jest łatwą sztuką, ale stosując się do kilku zasad możemy ułatwić sobie wygrane. Najważniejsze, abyśmy obstawiali jedynie te ligi piłkarskie, które znamy i interesujemy się nimi. Czytanie artykułów sportowych pozwoli nam zorientować się w obecnej sytuacji danej ligi. Szukajmy również informacji na temat kontuzji oraz formy kluczowych zawodników. Inną ważną zasadą jest obserwowanie jak drużyny spisują się u siebie, a jak na wyjeździe. Bywają drużyny, które na własnym stadionie są niepokonane, ale na wyjazdach nie radzą sobie już tak dobrze.

Zakłady bukmacherskie piłka nożna to świetna zabawa, ale i ciężka praca. Musimy być na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami. Pamiętajmy również, aby podczas obstawiania meczów piłki nożnej nie sugerować się kursami. Uważajmy na mecze derbowe, ponieważ jak wiadomo rządzą się one swoimi prawami i na boisku podczas takiego spotkania wszystko może się wydarzyć. Stosowanie się do tych zasad ułatwi nam grę, ale pamiętajmy, że intuicja i szczęście też odgrywają niemałą rolę w piłce nożnej.

Tagged With :

Dodaj komentarz