Zakłady bukmacherskie online LV BET

LV BET zakłady bukmacherskie to jeden z legalnie działających w Polsce bukmacherów online, który oferuje również zakłady wzajemne w punktach naziemnych. Działa dopiero od 2016 roku, ale bardzo szybko zdołał zadomowić się na naszym rynku. Wspiera też polski sport, sponsorując takie kluby piłkarskie jak Wisła Kraków, Arka Gdynia czy Zagłębie Sosnowiec. Zakłady bukmacherskie online LV BET oferują wiele ciekawych promocji, a dostępne są także z poziomu aplikacji mobilnej.

LV BET – oferta na zakłady bukmacherskie online

Oferta bukmachera online LV BET jest niezwykle szeroka. Obstawiać można wyniki z najpopularniejszych sportów, m.in. piłki nożnej, koszówki, tenisa i hokeja, ale to nie wszystko. Idąc za światowymi trendami, LV BET oferuje także zakłady e-sportowe.

Na tle konkurencji wyróżnia się strona internetowa, która jest wyjątkowo przejrzysta i łatwa w obsłudze. Najważniejsze i najpopularniejsze wydarzenia znajdziemy zawsze na stronie głównej. Co więcej, LV BET może poszczycić się także jedną z najlepszych na rynku aplikacji mobilnych na urządzenia z oprogramowaniem IOS i Android. Za jej pośrednictwem mamy dostęp do pełnej oferty zakładów (również live), błyskawicznych wpłat/wypłat i match trackera, który umożliwia wizualizację odbywających się na żywo wydarzeń sportowych.

Poznaj również: Aplikację mobilną online od bukmachera Totolotek zakłady bukmacherskie

LV BET – promocje i bonusy na zakłady online

Zakłady bukmacherskie online LV BET dają nam też dostęp do licznych promocji. Już na start możemy otrzymać Pakiet Powitalny o wartości 1.500 złotych. Przysługuje on nowym użytkownikom, którzy wpłacą minimum 50 złotych.

Ciekawą promocją jest też ta oferowana kibicom klubów sponsorowanych przez bukmachera, czyli Wisły Kraków, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, Wisły Płock, Stali Mielec i Widzewa Łódź. Posiadacze karnetów na mecze tych drużyn mogą za darmo odebrać 50 złotych na zakłady.

LV BET – wypłaty nawet w 10 minut

Problemem, na który narzeka wielu użytkowników innych bukmacherów online, jest zbyt długi czas oczekiwania na wypłaty. LV BET znalazł na to sposób dzięki funkcji Rapid Pay. Wygrane możemy mieć na swoich kontach już w dziesięć minut. Tak, nawet d-z-i-e-s-i-ę-ć minut! Funkcja działa 17 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, a wypłacić można bezpośrednio na konta mBank, PKO, Inteligo, Credit Agricole, Alior Bank, Volkswagen Bank, Nest Bank, idea Bank i Getin Bank.

Dlaczego warto się zarejestrować konto w LV BET

Rejestracja na stronie bukmachera LV BET jest bardzo prosta. W ciągu zaledwie kilku minut możecie zacząć korzystać ze wszystkich promocji i udogodnień, jakie oferuje ten operator. Zalety to m.in. funkcjonalna aplikacja mobilna, możliwość obstawiania sportów wirtualnych, wyjątkowe bonusy i promocje, a także najszybsze wypłaty. W LV BET można znaleźć bogaty wybór zakładów bukmacherskich w tym zakłady na FAME MMA i wiele innych popularnych wydarzeń i rozgrywek. Zachęcamy do założenia konta już dziś!

Tagged With :

Dodaj komentarz