Zakłady bukmacherskie online – gdzie i jak typować?

Czy miałeś kiedyś wrażenie, że dana drużyna ma szansę wygrać mecz i faktycznie tak było? W takich momentach nachodzi Cię myśl – czemu nie spróbować sił w bukmacherce i rozpocząć typowanie zakładów bukmacherskich online? Za stosunkowo niewielkie pieniądze można się przecież nieźle wzbogacić! Poniżej znajdziesz kilka rad i informacji, gdzie warto zacząć przygodę z typowaniem oraz jak to robić.

Gdzie typować zakłady bukmacherskie online

Wbrew pozorom, miejsc, w których możemy składać swoje typy, jest naprawdę wiele. Najbardziej tradycyjnymi są stacjonarne punkty bukmacherskie obecne w każdym zakątku naszego kraju. Na miejscu możemy wybrać interesujące nas zakłady oraz postawić odpowiednią sumę. Po wykonaniu tych czynności otrzymamy do ręki fizyczny kupon, który po wygranej będziemy mogli rozliczyć (w przypadku przegranej przepada nam cała postawiona kwota).

Obecnie jednym z najbardziej popularnych bukmacherów w Polsce jest Fortuna, która ma ponad dwieście czynnie działających punktów. Kolejnym przodującym bukmacherem jest STS, który również posiada ponad sto punktów naziemnych. Poza typowaniem „stacjonarnym” możemy również próbować szans w zakładach online. W tym przypadku mamy o wiele większą elastyczność – zdalnie jesteśmy w stanie przygotować o wiele bardziej zróżnicowany pakiet typów. Dodatkowo – poza stronami internetowymi – bukmacherzy oddają nam do dyspozycji swoje aplikacje (oferują je m.in. wyżej wspomniani STS, Fortuna, a także Betclic mobile na ios i androida).

Dzięki temu jesteśmy w stanie obstawiać oraz śledzić postępy naszych kuponów na bieżąco, z dowolnego miejsca na Ziemi. Należy jednak pamiętać, aby wybierać tylko te zakłady bukmacherskie, które zostały legalnie zarejestrowane – w przeciwnym wypadku istnieje ryzyko oszustwa ze strony zakładu.

Polecamy też: ofertę na zakłady bukmacherskie online od LV BET

O obstawianiu słów kilka, czyli gdzie typować zakłady online?

Typowanie to bardzo nieprzewidywalne zajęcie – trzeba więc dokładnie przemyśleć, co ma się znaleźć na naszym kuponie. Wielu początkujących typerów popełnia popularny błąd, tworząc „taśmy”, czyli długie kupony (składające się nawet z kilkunastu wydarzeń). Takie pakiety mają bardzo małą szansę na wygraną, choć kuszą naprawdę dużymi sumami. Ludzie zaczynający przygodę z obstawianiem powinni skupić się na bardziej bezpiecznej opcji, czyli zakładaniu standardowego kuponu, na który składa się nie więcej niż pięć wydarzeń o niskim kursie.

Zaleca się obstawiać niższe kursy ze względu na to, że mają większe szanse na powodzenie (chociaż od czasu do czasu może się zdarzyć, że wyższy kurs będzie zwycięski). Kolejnym sposobem zwiększenia swoich szans na wygraną jest dokładna analiza. Zwracając uwagę – przykładowo w meczu piłki nożnej – na historię rywalizacji dwóch zespołów, możemy wywnioskować, jak prawdopodobnie zakończy się ich kolejne spotkanie. Warto również zwrócić uwagę na same drużyny – czasem kontuzjowany może być kluczowy zawodnik, co często istotnie wpływa na przebieg meczu.

Zabawa z bukmacherką jest dla każdego. Jednak tak jak wszystko w życiu, obstawiać należy z głową. Jeżeli uda nam się wygrać – uważajmy, aby wygranej kwoty nie zaprzepaścić na kolejne zakłady; jeżeli przegramy – dajmy sobie odpocząć od typowania i spróbujmy ponownie za jakiś czas.

Tagged With :

Dodaj komentarz