Zakłady bukmacherskie fame mma

W dobie dynamicznego rozwoju mediów społecznościowych coraz więcej tradycyjnych mediów przenosi się do internetu rezygnując tym samym z publikowania swoich materiałów w telewizji. Inspirowane mieszanymi sztukami walki Fame MMA już na samym początku miało blisko 300.000 fanów. Bukmacherzy ze względu na szybkie i wirusowe spopularyzowanie tej gali freak fighterów zdecydowali się na udostępnienie zakładów bukmacherskich Fame MMA. Przeczytaj poniższy tekst, aby dowiedzieć się, gdzie można je obstawiać i w jakich terminach będą dostępne.

Gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie fame mma?

Zakłady bukmacherskie fame mma można obstawiać wyłącznie u jednego bukmachera znanego pod nazwą „LVBet”. Dzieje się tak ze względu na mało oficjalny charakter wydarzenia, ograniczone fundusze i niskie – w porównaniu z normalnymi galami przychody. Musimy pamiętać, że gala jest organizowana przez osoby, które nie zajmują się na co dzień sportem. Dlatego też typowanie jest możliwe jedynie w LVBet. Same zakłady dostępne są w zakładce MMA > Polska > Fame MMA.

Kursy zakładów sportowych są ustalane przez internetowego bukmachera online. Wbrew opinii niektórych o ich przyjęciu nie mogą decydować wyłącznie mało doświadczeni organizatorzy, którzy jak wiemy z poprzednich edycji, popełniali karygodne błędy. Kierując się poradami ekspertów i osób potrafiących realnie ocenić sytuację śmiało możemy obstawiać.

O ile same kursy sa stosunkowo adekwatne, o tyle werdykty poszczególnych walk bywają absurdalne. Przykładem takiej sytuacji jest walka Adriana Polaka z Kasjuszem Życiśkim, kiedy to sędziowie pomimo zdecydowanej dominacji Kasjusza zdecydowali się na niejednogłośne ogłoszenie Polaka zwycięzcą. Szczęśliwie w późniejszym czasie decyzja ta została odwołana, a przegrane pieniądze zwrócone na konta typerów.

Jeśli chodzi o kody promocyjne to w internecie możemy znaleźć co najmniej kilka promocyjnych ofert. Publikowane są one zazwyczaj kilka dni przed wydarzeniem i wtedy też należy się za nimi rozglądać. Najczęściej są one rozdawane w wyniku współpracy organizatora z bukmacherem. Warunkiem realizacji jest konieczność zarejestrowania nowego konta z określonym przez promotora kodem.

Kiedy następna szansa na obstawianie w fame mma?

Zgodnie z oficjalnymi zapowiedziami kolejna gala fame mma odbędzie się 26 października w trójmiejskiej Ergo Arenie. Udział w niej weźmie 16 zawodników (8 walk), a w tym Rafonix, Isamu, Malczyński, Adrian Medusa Salamon czy Adrian Polak. Na moment obecny nie są znane jeszcze kursy. Influencerów jak zawsze będziemy oglądać po wykupieniu abonamentu na oficjalnej stronie gali.

Tagged With :

Dodaj komentarz