KSW 51: kiedy i gdzie? kto walczy?

Sympatycy mma zapewne będą szczęśliwi z informacji jaką dostarczyła organizacja ksw. Ksw 51 zaplanowana została na 9. Listopada w Chorwacji na Arenie Zagreb. Konfrontacja sztuk walki po raz kolejny fascynuje wspaniałą listą walk w ksw i wojowników ksw którzy będą walczyć na najbliższej gali.

Rywalizacja wieczoru to wielka bitwa w kategorii ciężkiej w jakim Pudzian stoczy walkę z Erko Junem. Dla reprezentanta z Bałkanów rywalizacja z byłym strongmanem będzie najważniejszym dotychczasowym wyzwaniem w walkach mma. Jun wygrywał i pokonywał dotychczas Popka Monstera, Tomka Oświecińskiego jak również Akopa Szostaka.

Dla Pudziana konfrontacja na gali ksw 51 to wielki powrót po dwóch przegranych z rzędu – z Karolem Bedorfem a także Szymonem Kołeckim. Na gali konfrontacji sztuk walki 51 live będziesz mógł jeszcze obejrzeć osiem kolejnych rywalizacji w tym ogromny hit w którym Borys Mańkowski zawalczy z Vaso Bakoceviciem. Gala konfrontacji sztuk walki 51 będzie transmitowana w płatnym systemie a live stream online dostępna będzie na kanale ksw ppv tv w telewizji satelitarnej lub kablowej oraz przez internet.

KSW 51 na żywo. Transmisja w internecie i kanały na żywo stream

Gale organizacji ksw cechują się dużym zainteresowaniem kibiców, którzy zapełniają najogromniejsze hale i areny w Polsce jak również Europie. Duża liczba użytkowników wybiera natomiast szansę obejrzenia gal federacji ksw na żywo online a także w telewizji dzięki płatnym usługom ppv oraz bezpłatnym relacjom z wybranych gal.

W współczesnych czasach, kiedy ludzie szczególnie chętnie korzystają z sieci internet i najoryginalniejszych rozwiązań technologicznych, niesłychanie powszechne stały się transmisje internetowe. Fani mma korzystający z sieci internet wyjątkowo często poszukują wiedzy o tym jak i gdzie śledzić gale sportowe poprzez Internet. Tak samo jest w przypadku gal konfrontacji sztuk walki, jakie są niesłychanie chętnie oglądanymi transmisjami tv live online.

Organizacja konfrontacji sztuk walki w ostatnich latach przyzwyczaiła nas, że wybrana gala jest bezpłatna i relacjonowana na kanale polsatu. Galę KSW 51 będziesz mógł obejrzeć w płatnym kanale live Ksw ppv tv udostępnianym przez internet za pośrednictwem strony online, ale takze w cyfrowym polsacie jak również w pewnych telewizjach kablowych.

KSW 51 w pay-per-view czy za darmo? Jak wykupić dostęp?

Oficjalna stacja KSW TV to od dawna unikalne miejsce w jakim legalnie i w jakości hd będzie można śledzić transmisję gali live online ale również w telewizji z gali KSW 51. Transmisja w płatnym systemie pay-per-view będzie udostępniona dla osób z kraju a takze tych będących poza granicami Polski. Stąd też osoby poszukujące wzmianek o tym czy podana będzie transmisja stream z konfrontacji sztuk walki za darmo, podkreślamy iż najbliższa gala nie będzie udostępniana za free.

Żeby wykupić dostęp do ksw online stream należy przejść na serwis internetowy internetową ksw tv jak również zarejestrować konto. Potem należy dobrać formę płatności jak również walutę (oprócz PLN widoczne są jeszcze dolary USD, euro EUR ale też funty GBP). Po poprawnej rejestracji a także kupnie zamówienia, klient po kilku minutach uzyska stream do najbliższej gali przekazywanej przez ksw tv. Prócz transmisji stream osoba ma możliwość w momencie oglądania przewijać stream i włączać pauzę, dlatego nie straci chociażby chwili z całego wydarzenia. Ponadto wykupując ksw tv ppv do transmisji online, przez 72 godz po zakończeniu gali klient może odtworzyć pełną transmisję live.

Zobacz również: Zakłady bukmacherskie na FAME MMA

Karta walk gali KSW 51

Jak już wspomnieliśmy na kolejnej gali organizacji KSW 51 uda się zobaczyć aż dziewięć walk w jakich kilka zapowiada się niesamowicie interesująco z uwagi na to, że konfrontować się będą najważniejsi zawodnicy mma należący do organizacji. Na konfrontacji sztuk walki 51 online będzie można oglądać pojedynki z udziałem takich wojowników ksw jak Borys Mańkowski, Mariusz „Pudzian” Pudzianowski i Erko Jun a w kilku z przewidzianych walk stawką będzie mistrzowski pas. Wszystkie walki zaplanowane na KSW 51: Pudzianowski – Jun, Mańkowski – Bakocević, Racić – Stasiak, Pejić – Torres, Ilic – Kęsik, Delija – Stojnić, Erslan – Rodriguez, Szymański – Janicić, Kaszubowski – Rakas, Przybysz – Krusić.


Tagged With :

Dodaj komentarz