4.7 / 5.0 Freebet 25 PLN + Bonus na start 1000 PLN Typuj teraz

STS zakłady bukmacherskie

  • darmowy bonus
  • bonus na start
  • firma na rynku od 1997 r.
  • szeroka oferta zakładów
  • wysokie kursy
  • transmisje na żywo
  • bogaty wybór zakładów live

STS to legalny Polski bukmacher działający na rynku od 1997 roku. Na początku swojej działalności STS oferowało zakłady bukmacherskie w punktach stacjonarnych. Z roku na rok przybywało takich punktów i do dziś są ich setki zlokalizowane na terenie całego kraju. STS od wielu lat to także bukmacher internetowi u którego każda osoba z Polski może obstawiać zakłady online.

STS zakłady bukmacherskie

Oferta zakładów bukmacherskich dostępna w STS robi wrażenie. Każdego dnia przygotowywana jest bogata oferta zakładów przedmeczowych na popularne wydarzenia jak również mniej popularne rozgrywki w tym także zakłady na żywo – codziennie kilkaset wydarzeń.

Fanów zakładów na żywo z pewnością ucieszy również fakt, że Betclic oprócz wspomnianych zakładów live, posiada też w swojej ofercie internetowe transmisje online, dzięki którym można nie tylko obstawiać mecz, ale jednocześnie oglądać go na ekranie komputera lub urządzenia mobilnego.

Całkowicie darmowy zakład i bonus na start - graj na www.sts.pl
Odbierz bonus w STS

Bonus na start i kod promocyjny STS

STS posiada w swojej ofercie jeden z najlepszych pakietów powitalnych z dostępnych na rynku. STS daje dla każdego nowego gracza darmowy pierwszy zakład o wartości 29 złotych. Aby skorzystać z tej oferty należy przy dokonywaniu rejestracji w STS podać kod promocyjny SPORT29PLN

Oprócz darmowego bonusu STS daje też bonus od pierwszego depozytu. Wystarczy dokonać pierwszej wpłaty na konto gracza a STS doda dodatkowo 100% aż do 1000 złotych.

Całkowicie darmowy zakład i bonus na start - graj na www.sts.pl
Odbierz bonus w STS