5 / 5.0 Freebety 30 PLN + Zakład bez ryzyka 600 PLN + Bonus na start 200 PLN Typuj teraz

Fortuna zakłady bukmacherskie

  • darmowy bonus
  • bonus na start
  • szeroka oferta zakładów
  • wysokie kursy
  • transmisje na żywo
  • bogaty wybór zakładów live

Fortuna to jednostka bukmacherska w jakiej obok zakładów bukmacherskich oraz zakładów live, proponowane są ponadto zakłady państwowe oraz polityczne. Fortuna posiada obecnie ofertę zakładów poprzez Internet, a także aplikację. Jednocześnie warto dodać, iż Fortuna jest także stacjonarnym bukmacherem, jaki przedstawia w całej Polsce własne punkty przyjmowania zakładów.

Bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka i bonus powitalny - graj na www.eFortuna.pl
Odbierz bonus w Fortunie

Bukmacher Fortuna zakłady bukmacherskie

Marka powstała w 1997 r natomiast od października 2010 r akcje FORTUNA notowane są na warszawskiej GPW. Od początku 2014 roku Fortuna została głównym sponsorem Legii Warszawa. Kontrakt został postanowiony na 3 następne lata. Firma bierze współudział jednocześnie w innego typu wydarzeniach sportowych i piłkarskich w Polsce sponsorując FORTUNA Cieszyński Bieg, turnieje siatkówki plażowej PLAŻA OPEN, szkółkę futbolową Ireneusza Kościelniaka LUKAM 2012 a także innego rodzaju konkursy.

Bookmaker ten jest z pewnością godny polecenia. Na polskim rynku stworzył znaną firmę na przestrzeni dużej ilości lat, zaś w ostatnim okresie sponsorując Legię Warszawa dużo zyskał na popularności. Korporacja posiada wspaniałą ofertę na polskie rozgrywki, ale również różne ligi europejskie oraz wydarzenia na szczeblu europejskim.

W Fortunie wolno realizować płatności korzystając z błyskawicznych transferów bankowych. Lista dostępnych bankó jest ogromna i z pewnością też Twój bank jest dostępny i znajduje się na liście dostępnych. Wystarczy dobrać kwotę wkładu, a także bank z jakiego planujemy zrobić wpłaty. Później płatność zachodzi w taki sam sposób kiedy tworzy się pozostałych przelewów.

Bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka i bonus powitalny - graj na www.eFortuna.pl
Odbierz bonus w Fortunie

Bonus powitalny i kod promocyjny

Fortuna na start dla każdego nowego gracza proponuje gratisowy zakład bez ryzyka oraz także bonus powitalny od peirwszego depozytu. Wystarczy otworzyć konto i od razu wolno przyjmować z obu promocji.

  1. Załóż konto na eFortuna.pl
  2. Uzyskaj darmowy zakład i bonus od wkładu
  3. Graj bez ryzyka i za darmowe pieniądze!
Bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka i bonus powitalny - graj na www.eFortuna.pl
Odbierz bonus w Fortunie

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.