4.7 / 5.0 Zakład bez ryzyka (cashback) do 200 PLN Typuj teraz

Betclic zakłady bukmacherskie

  • bonus 200 PLN
  • wysokie kursy
  • bogaty wybór zakładów
  • transmisje na żywo
  • zakłady na żywo
  • promocje dla graczy

Betclic to jeden z najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów w Polsce. Firma od wielu lat cieszy się niesamowitą popularnością i uznaniem w oczach graczy. Po krótkiej przerwie Betclic wrócił na Polski rynek i od 1. lipca 2019 roku świadczy usługi w zakresie zakładów bukmacherskich online.

Betclic zakłady bukmacherskie

Betclic przyzwyczaił już do tego, że posiada jedną z najlepszych ofert bukmacherskich online. Każda osoba z pewnością znajdzie coś dla siebie – od najpopularniejszych wydarzeń po te mniejsze i bardziej niszowe rozgrywki i dyscypliny sportowe.

Istotnym elementem w ofercie Betclic są też zakłady live, które użytkownik może typować w trakcie rozgrywania na żywo danego meczu. Betclic na bieżąco aktualizuje kursy bukmacherskie i przedstawia je dla swoich graczy, którzy mogą typować w zależności od sytuacji w spotkaniu.

Zakład bez ryzyka na start - graj na www.betclic.pl
Odbierz bonus w Betclic

Bonus na start i kod promocyjny Betclic

W ofercie Betclic oprócz bogatego wyboru zakładów przedmeczowych, zakładów live i transmisji online, można też znaleźć doskonały bonus powitalny. Każda osoba, która założy konto w Betclic może zagrać swój pierwszy zakład bez ryzyka!

Co to oznacza? Oznacza to, że gdy twój pierwszy postawiony kupon okaże się przegrany, Betclic zwróci środki pieniężne na twoje konto gracza. Można więc w ten sposób przetestować ofertę Betclic i jednocześnie rozpocząć grę bez ryzyka.

Pamiętaj też, aby skorzystać z zakładu bez ryzyka należy podać w formularzu rejestracyjnym kod promocyjny BONUSVIP.

Zakład bez ryzyka na start - graj na www.betclic.pl
Odbierz bonus w Betclic

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.